Kempy

Letní několikadenní kempy 2018 – Plzeň

Vážení sportovní přátelé,

Přeji vám vše nejlepší do nového roku a zároveň si vás dovoluji pozvat na již 5. ročník našich letních fotbalových kempů. Věříme, že Vás opět nezklameme a dětem nabídneme týden, na který budou dlouho vzpomínat.

Znovu se je budeme snažit zábavnou formou naučit co nejvíce fotbalových dovedností. Největší náplní tréninků bude především práce s míčem, nácvik obcházení protihráče, různé formy soubojů 1 na 1, koordinace, rychlé nohy a samozřejmě hra. Čím déle trénuji a vzdělávám se, tím více se utvrzuji v tom, že hra v různých formách je to nejlepší, co dětem můžeme nabídnout a že úplně nejzásadnější je , aby to děti bavilo. S radostí vám mohu oznámit, že realizační tým bude stejný či podobný jako v loňském roce. Každý z trenérského týmu je v akci prakticky denně ve svém klubu, plus se většina z nás vzdělává i z hlediska pedagogiky. Jsem proto přesvědčen, že úroveň kempu společně posuneme zase o stupínek výše.

V loňském roce děti absolvovaly každý den pět tréninkových jednotek po cca. 50ti minutách, plus hodinový tréninkový zápas. V poslední den se odehrálo Mistrovství světa v autentických dresech. Osvědčilo se , a proto se podobného harmonogramu chceme držet i letos.

Termíny

 • 23.-27.7. 2018
 • 20.-24.8. 2018

Kempy se budou konat v areálu Senca Doubravka, kde budeme mít k dispozici veškeré vybavení klubu. Stravovat se budeme v klubové restauraci.

Realizační tým

 • Jára Šimr – UEFA A Licence , Fotbal to je hra , Senco Doubravka U-11
 • Pavel Vajgl – UEFA B Licence, (přijatý na A licenci), Fk Domažlice, 1. Čfl ( Pavel čerpá zkušenosti přímo od Pavla Vrby , se kterým je v častém kontaktu a děti tím pádem absolvují podobné tréninky jako Viktorka či reprezentace)
 • Patrik Ježek – osobnost kempu a zároveň specialista na rychlé nohy (Páťa měl možnost trénovat pod jedním z nejúspěšnějších trenérů všech dob Giovannim Trapattonim ). Jako hráč nastupoval např. za Viktorku Plzeň, Spartu Praha, Red Bull Salzburg, pětinásobný mistr rakouské bundesligy
 • Jakub Krčál – UEFA A Licence, Viktoria Plzeň U-8
 • Ondra Kotrnoch – UEFA B Licence, Viktoria Plzeň U-8
 • Dan Sýs – UEFA B Licence, Senco Doubravka
 • Filip Kuťák – UEFA B Licence, Senco Doubravka
 • Tomáš Hájovský – UEFA B Licence, Viktoria Plzeň U-11, pracuje i v akademii Viktorie, kde se věnuje práci s obránci

Počet trenérů se bude odvíjet od množství účastníků.

Zdravotní dozor

 • Zdravotník – Jára Šimr – držitel průkazu Červeného kříže
 • Mudr. Petr Honomichl – přítomen většinu času, jinak na telefonu

Cena a platba

 • Cena – 3699 Kč (2. dítě v rodině 2500 Kč )

V ceně zahrnuto stravování ( oběd, 2krát svačina, pitný režim).

Detailní informace obdrží přihlášeni cca. dva týdny před zahájením kempu.

Rezervace se stává závaznou po uhrazení částky 1699 Kč na č.ú. 7901312046/5500, do zprávy prosím uveďte jméno účastníka, rodné číslo, kemp na který se hlásí. Př. Plzeň- červenec

Zbytek částky doplaťte nejpozději 14 dní před začátkem kempu.

Záloha je nevratná, děkujeme za pochopení.

Počet účastníků je omezený, proto v případě zájmu neváhejte a proveďte rezervaci co nejdříve.

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na tel.773206534.

Při nástupu budeme požadovat potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Potvrzení bývá platné po dobu dvou let. Potvrzení může vydat jen ošetřující lékař, nevydává se na počkání a někteří dětští lékaři bývají po dobu prázdnin na dovolené, proto doporučuji to nenechávat na poslední chvíli.

Na všechny se už moc těšíme. S pozdravem Jára Šimr.

Letní několikadenní kempy 2018 – Tachov

Vážení sportovní přátelé,

Přeji vám vše nejlepší do nového roku a dovoluji si vás pozvat na druhý ročník fotbalového kempu
v Tachově. Po loňské úspěšné premiéře se budeme děti opět snažit zábavnou formou naučit co nejvíce fotbalových dovedností. Největší náplní tréninků bude znovu především práce s míčem, nácvik obcházení protihráče, různé formy soubojů 1 na 1, koordinace, rychlé nohy a samozřejmě velké množství her a soutěží. . Čím déle trénuji a vzdělávám se, tím více se utvrzuji v tom, že hra v různých formách je to nejlepší, co dětem můžeme nabídnout a že úplně nejzásadnější je, aby to děti bavilo.

V loňském roce děti absolvovaly každý den pět tréninkových jednotek po cca. 50ti minutách plus hodinový tréninkový zápas. V poslední den se odehrálo Mistrovství světa v autentických dresech. Osvědčilo se , a proto se podobného modelu chceme držet i letos.

Termín

16.7 – 20.7. 2018

Kemp se bude konat v areálu FK Tachov, kde budeme mít k dispozici veškeré vybavení klubu. V ceně kempu je zahrnuto stravování ( 2krát svačina, oběd a pití ). O děti bude postaráno od 8.00 do 17.00. Konkrétní informace a denní harmonogram zašleme všem přihlášeným 14 dní před zahájením kempu.

Počet trenérů, případně jména budou aktualizována dle počtu přihlášených. Maximální počet dětí na trenéra je 8.

Realizační tým

 • Jára Šimr – Fotbal to je hra, UEFA A licence
 • Petr Moži- Fk Tachov, dlouholetý trenér mládeže v Tachově
 • Tomáš Hájovský – bývalý ligový fotbalista a hráč Viktorie Plzeň, v současné době hráč Fk Domažlice a trenér Viktorie U-11, UEFA B licence

Zdravotní dozor

 • Zdravotník- Jára Šimr – držitel průkazu Červeného kříže

Cena

 • 3599 Kč ( 2.dítě v rodině 2500 Kč )

Pro závazné přihlášení napište email na fotbaltojehra@post.cz a uhraďte prosím zálohu 1599 Kč na č.ú. 7901312046/5500 , do zprávy prosím uveďte jméno účastníka, rodné číslo, klub a místo kempu. Př. Kemp Tachov

Zbytek částky doplaťte nejpozději 14 dní před začátkem kempu.

Záloha je nevratná, děkujeme za pochopení.

Počet účastníků je omezený, proto v případě zájmu neváhejte a proveďte rezervaci co nejdříve.

Při nástupu budeme požadovat potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Potvrzení bývá platné po dobu dvou let. Potvrzení může vydat jen ošetřující lékař, nevydává se na počkání a někteří dětští lékaři bývají po dobu prázdnin na dovolené, proto doporučuji to nenechávat na poslední chvíli.

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na tel.773206534 Více informací o nás naleznete na stránkách fotbaltojehra.com

Na všechny se už moc těšíme S pozdravem Jára Šimr

 

 

 • Email: fotbaltojehra@post.cz
 • Telefon: 773 206 534